3:3 приключи приятелската среща в Русе между Локомотив и Миньор (Сеново). Домакините започнаха

...

Локо вкара три, а после допусна три гола

3:3 завърши другарската среща в Русе между Локомотив и Миньор (Сеново). Домакините започнаха стремително и доникъде на първото полувреме вкараха три попадения. Преслав Петков откри резултата в 8-ата минута. Малко по-късно Теодор Иванов подаде и Бисер Георгиев удвои. Той заби и третия гол с шут от 25 метра в 25-ата минута. Четвърт час по-късно настана блъсканица пред вратата на „ железничарите “ и гостите понижиха на 3:1. След почивката за локомотивци играха юношите и противника осъществя два пъти за окончателното 3:3.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.